Card image cap
Lekarz stomatolog Bogna Rewinkowska
Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia ukończyła w 2003 roku uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej we Wrocławiu, gdzie pracowała przez kolejne 2 lata. Dodatkowe umiejętności zawodowe zdobywała we Wrocławskim Pogotowiu Stomatologicznym, PZOZ Ośrodku Zdrowia w Prusicach i Centrum Stomatologicznym CITODENT w Oławie.

W 2007r. wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała kolejno w klinikach Gosport Dental Centre, Mawsley Dental Clinic i Wellingborough Dental Surgery.

Uczestniczyła w licznych konferencjach i kursach z dziedziny stomatologii i zarządzania w służbie zdrowia. Szczególnie zainteresowała ją stomatologia estetyczna. W 2008 i 2009 roku brała udział w Światowym Kongresie Stomatologii Estetycznej w Londynie. W 2009 roku ukończyła kurs z fotografii klinicznej w Watford/Londyn, a w 2010 odbyła dwa szkolenia z zakresu wybielania zębów. W 2013 roku otrzymała dyplom ukończenia intensywnego kursu z chirurgii implantologicznej w Sao Paulo (Brazylia). W 2014 roku ukończyła podyplomowe studia z zarządzania w służbie zdrowia na Uniwersytecie w Warwick w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku otrzymała dyplomy z Brytyjskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, Zachowawczej i Implantologii (BARRID) o ukończeniu podyplomowego kursu ze stomatologii zachowawczej i estetycznej, oraz interdyscyplinarnego zarządzania tkankami w implantologii estetycznej.

Od sierpnia 2015 roku pracuje w gabinecie stomatologicznym w Nakle przy ulicy Kilińskiego 23.
Obecnie interesuje się ortodoncją. Jest członkiem International Association for Orthodontics. Skończyła szkolenia z ortodoncji dla dentystów ogólnie praktykujących, leczenia nakładkowego Clear Aligner, leczenia pacjentów z dysfunkcjami narządu żucia i wad postawy oraz leczenia chirurgiczno-ortodontycznego. Jest również słuchaczem studiów specjalizacyjnych w dziedzinie ortodoncji (MsC Mini Residency POLSKA).

W wolnym czasie lubi kino i dobrą książkę. Uwielbia podróże. Uprawia jogę, żeglarstwo i narciarstwo. Posiada stopień sternika morskiego i patent płetwonurka.
Card image cap


Card image cap
Lekarz stomatolog Karol Najs, specjalista stomatologii ogólnej
W 1994 roku ukończył Akademię Medyczną im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Przez kolejny rok, odbywał staż podyplomowy w prywatnej praktyce stomatologicznej PRIMADENT w Poznaniu. W 1995 roku przeprowadził się do Sadek, by objąć etat stomatologa w Samodzielnym PZOZ Gminnej Przychodni w Sadkach, gdzie przyjmował swoich pacjentów do 2007 roku. Jednocześnie, w latach 1996 – 2002, podjął pracę w prywatnym centrum medycznym TURODENT w Nakle nad Notecią. W roku 2003 założył swój prywatny gabinet stomatologiczny w Nakle, który prowadził z sukcesem do 2007 roku.

W 2007 roku wyjechał do Wielkiej Brytanii i rozpoczął pracę w Prestatyn Dental Centre w Walii. W 2010 roku przeniósł się do środkowej Anglii i przez kolejne pięć lat pracował w Mawsley Dental Clinic.

Dr Najs interesuje się wszelkimi aspektami stomatologii ze szczególnym naciskiem na protetykę i implantoprotetykę. Już w 2000 roku ukończył specjalizacje w dziedzinie stomatologii ogólnej. W 2008 i 2009 roku brał udział w Światowym Kongresie Stomatologii Estetycznej w Londynie. W 2009 roku uczestniczył w szkoleniu z metod rekonstrukcji układu żucia w Hiszpanii. W 2011 rozpoczął edukację w kierunku implantologii na UCL Eastman Dental Institute w Londynie. Następnie, w 2013 roku, ukończył prestiżowy kurs z chirurgii implantologicznej w Sao Paulo w Brazylii.

W 2015 roku, wrócił do Polski, by ponownie otworzyć swoją praktykę stomatologiczną.

Doktor Najs od 15 lat uprawia aikido i w 2017 roku otrzymał tytuł 2 Dana Aikido. W wolnym czasie biega i jeździ na rowerze. Zimą oddaje się szaleństwu narciarstwa.